Naujienos

 • Grindinis šildymas – privalumai ir trūkumai
  Grindinis šildymas – privalumai ir trūkumai

  Grindinis šildymas – tai unikali sistema, kurios pagalba grindys įšyla taip, kad galėtų sušildyti ne tik kojas, bet ir visą kambario orą. Šis būdas yra itin patogus, ekologiškas ir novatoriškas, todėl vis daugiau šeimų nusprendžia įsirengti jį savo namuose.
  Daugiau
 • Šildymo sistemų palyginimas
  Vargu ar pasakojant apie šildymo sistemų būdus galima būtų drąsiai suskirstyti juos į geriausius arba blogiausius. Kiekvienas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Be to, būsimo ar esamo namo savininkams šildymo sistemos pasirinkimas neretai yra ribotas, jei arti jų sklypo nėra tinkamų komunikacijų tinklų, nuo kurių būtų galima nutiesti šildymą iki savo namo. Tokiu nemaloniu atveju pasirinkimas siaurėtų iki šildymo kietuoju ir skystuoju kuru arba suskystintomis dujomis.
  Daugiau
 • "ANTARA" veržliai inovacijas taikanti šildymo technikos įmonė
  Didžioji mažuma šildymo techniką begaminančių įmonių yra pasišventusios garbingo bei sąžiningo produkto kūrimui bei gamybai kas leidžia gerokai optimalizuoti galutinio vartotojo kuro sanaudas , patogumą aptarnaujant patį šildymo prietaisą bei konfortiškai ilgą laiką naudotis savo patalpų šilumos nešėjo teikiamomis galimybėmis.
  Daugiau
 • Šildymo būdai
  Pigesni šildymo būdai - vis aktualesni
  Daugiau
 • DRAŽICE
  Kodėl verta rinktis ,, DRAŽICE" tūrinį vandens šildytuvą
  Daugiau
 • Saulės energija
  Per metus žemės paviršių Lietuvoje pasiekia apie 1000 kWh/m2 saulės energijos. Daugiau kaip 80 % šios energijos tenka 6 mėnesiams (nuo balandžio iki rugsėjo). Saulės švietimo laikas yra ilgiausias pajūryje ir trumpėja rytinės sienos link.
  Daugiau
 • Atsinaujinantieji šilumos šaltiniai - už ar prieš
  Jei Lietuvoje išgirsite žodį geoterminis - greičiausiai bus kalbama apie šilumos siurblius kaip panacėją nuo kylančių įprastinių šilumos energijos šaltinių kainų
  Daugiau