Šoninio pajungimo Kermi radiatoriai

Radiatorius KERMI FKO 33 400-400
Kermi radiatoriai atinka statybos normose keliamus reikalavimus. Neturi šoninių plokštumų, viršutinių grotelių ir konvektorinio paviršiaus. Neturi aštrių briaunų ir kraštų. Patogu ir lengva valyti. Radiatoriai dažomi specialiais dažais, atspariais dažnam valymo priemonių naudojimui. Gaminami šoninio ir apatinio prijungimo radiatoriai. Apatinio prijungimo komplektuojami su termostatiniu ventiliu.

Bandomasis slėgis 13 barų.
Darbinis slėgis 10 barų.
Maksimali vandens temperatūra +110 °C.
Sena kaina: 128.60 € / 444.03 LT
77.16 € / 266.42 LT
SAVYBĖS
Radiatorių šiluminė galia [W] Prie 70/55°C: 588
Pajungimas: Šoninio pajungimo
Aukštis: 400
Ilgis: 400
Storis: 33
Kita informacija
Kermi profilinių šoninio prijungimo radiatorių serija – tai populiariausia šildymo įranga, tiek naujose statybose, tiek renovuojamose objektuose. Pažangi prietaisų gamybos technologija, nedidelė vandens talpa, harmoningas konvekcijos ir spinduliavimo būdu atiduodamas šilumos srautas užtikrina didelę radiatoriaus šilumos galią.
Dailios be aštrių briaunų apdailinės grotelės, lengvai nuimamos šoninės plokštumos užtikrina lengvą radiatoriaus vidinių paviršių išvalymą. Dvisluoksnė lako danga, neišskirianti kenksmingų aplinkai medžiagų. Greitas ir paprastas montavimas naudojant gamykloje sukomplektuotas patogias pakabinimo detales. Specialus įpakavimas, leidžiantis iš karto montuoti prietaisą jo neišpokavus. Tai leidžia jį apsaugoti nuo pažeidimų apdailos darbų metu.
Kermi radiatoriai tinkami jungti prie bet kokio šilumos šaltinio - centralizuoti šilumos tinklai  ar individuali šildymo sistema su įvairių kuro rūšių centrinio šildymo katilais, geoterminio šildymo sistemos ir pan. Galimas jungimas prie vienvamzdės ar dvivamzdės šildymo sistemos. Gaminami modeliai skirti renovacijai, kurie idealiai tinka jungti prie senųjų daugiabučių šildymo sistemų.
Montažinis aukštis 300, 400, 500, 600, 900 mm.
Montažinis ilgis nuo 400 mm iki 3000 mm.
Viengubi, dvigubi arba trigubi.

Panašios prekės

Pavadinimas
Kaina, LT
Grįžti atgal