Dujinių katilų remontas

Dujinių katilų remontas – labai svarbi paslauga, kuri gali apsaugoti nuo diskomforto namuose ar didelės nelaimės. Mūsų meistrai – patyrę specialistai, todėl nustatys bei padės išspręsti gedimus. Siūlome ne tik remonto paslaugas. Taip pat atliekamas ir dujinių katilų techninis aptarnavimas, su kurio pagalba pavyks visuomet išsaugoti maksimaliai efektyviai veikiantį katilą bei ilgiau eksploatuoti techniškai tvarkingą įrenginį.

Ką daryti sugedus dujiniam katilui?

Jeigu dujinis katilas nebeveikia arba ėmė veikti labai prastai, pirmiausiai reikėtų įrenginį išjungti ir pasistengti jo nebenaudoti. Tuomet, kuo greičiau susisiekite su profesionaliais meistrais ir iškvieskite juos apžiūrai. Labai nerekomenduojame bandyti patiems atlikti taisymą. Dujų katilų remontas yra sudėtingas, profesionalumo, techninių žinių bei saugumo reikalavimų išmanymo reikalaujantis darbas. Dėl gedimo gali būti kaltas koks nors vienas komponentas (pvz., sutrikęs termostatas), tačiau kai kada – gedimai yra daug rimtesni ir sprendžiasi sudėtingiau.

Apie gedimus dažniausiai praneša tokie ženklai:

  • Nuolat girdimi keisti garsai (panašūs į šaudymą);
  • liepsna būna itin maža;
  • katilas tiesiog neįsijungia;
  • kai lauke šalčiau, sistema nepasiekia reikiamos temperatūros;
  • katilas įsijungia, bet iš karto gesta.

Susisiekę su mumis pasakykite, koks katilo gamintojas,  aptarsime jums matomą , ar girdimą gedimą  ir priimsime sprendimą ar tikrai reikalingas   dujinių katilų remontas. Pasistengsime prisitaikyti  prie jums patogaus laiko, atvyksime apžiūrai, nustatysime gedimą ir rasime sprendimą!

Kaip prižiūrėti dujinį katilą?

Dujinių katilų profilaktika – pagrindinis įrenginio priežiūros būdas. Tik reguliariai iškviesdami specialistą apžiūrai galite tikėtis eksploatuoti maksimaliai techniškai tvarkingą ir saugų įrenginį. Jeigu laiko neatliekama dujinio katilo profilaktika ir nenustatomas komponentų susidėvėjimas arba kiti defektai, mažėja katilo naudingumo koeficientas – veltui švaistomi jūsų pinigai.

Po apžiūros, mūsų specialistai jums taip pat galės patarti, kaip toliau eksploatuoti ir prižiūrėti, į ką atkreipti dėmesį. Patys darydami apžiūrą ir remontuodami – elgsitės nesaugiai. Dujinio šildymo sistema yra delikati ir turėtų būti aptarnaujama tik profesionalų.

Kas kiek laiko reikia daryti dujinio katilo profilaktiką?

Kad pavyktų ilgai ir sėkmingai eksploatuoti katilą ir vienintele išeitimi nebūtų dujinių katilų remontas – būtina reguliariai daryti katilo profilaktiką. Visi specialistai ją rekomenduoja daryti kartą per metus. Tokį pat terminą nurodo ir normatyviniai dokumentai. Suprantama, kad kai kada ši paslauga gali ir pasimiršti. Dėl to ant katilo užklijuojamas apžiūros lipdukas. Jis primena, kada reikėtų kreiptis dėl apžiūros. Bet kokiu atveju patariame neužleisti katilo veikimo ir kreiptis dėl apžiūros reguliariai.

Mūsų komandos atliekamas dujinių katilų remontas padės išspręsti gedimus ar su katilu susijusias problemas. Nepamirškite, kad dujinio katilo remontas ne tik ilgina įrenginio tarnavimo laiką, bet gali apsaugoti ir gyvybę. Dirbame su įvairių firmų gaminiais. Tiek Junkers dujiniai katilai ir aptarnavimas jiems, tiek kitų gamintojų produkciją galime aptarnauti ir remontuoti.

 

INFORMACIJA

  Tilto g. 6, Kaunas, 45302
Kaunas, Lithuania
  +37069041111
  info@sildykis.lt
  UAB Šilumos vizija į.k. 302573044 
PVM k. LT100006305813
Sąskaitos nr. LT457044060007696529
AB SEB Bankas
b.k 70440